manicure pedicure pelęgnacja paznokci depilacja laserowa
Salon Kosmetyczny Gabinet Solarium Beauty Świebodzin zaprasza na zabiegi kosmetyczne
Gabinet "Beauty"
Kosmetyczka, Solarium
os. Żaków 57
66-200 Świebodzin
Tel. 515 704 494

Zabieg parafinowy

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Zabieg parafinowy Wskazaniem do zabiegu parafinowego jest szorstka, przesuszona skóra, utrata elastyczności, dłonie po odmrożeniach, podrażnienia spowodowane warunkami atmosferycznymi i detergentami. Zabieg parafinowy na dłonie jest zabiegiem odżywczym, który ma za zadanie przywrócić naszym dłoniom zdrowy wygląd.

Parafina wykazuje tendencję do tworzenia trwałych warstw okluzyjnych na powierzchni skóry, dzięki temu doskonale nadaje się do pielęgnacji dłoni.

Parafina długo utrzymuje ciepło i powoli przekazuje je ciału. Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, a w efekcie poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych. Po zabiegu parafinowym skóra staje się miękka i elastyczna.
Stan taki utrzymuje się przynajmniej przez kilka dni. Parafina pomaga również na szorstką skórę na łokciach i kolanach. Dodatkowo ciepła parafinowa kąpiel rozgrzewa dłonie i stopy. Ciepło poprawia krążenie, ogrzewa i rozluźnia mięśnie oraz koi bolące stawy.

Efekty zabiegu:

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
  • sprężysta i miękka skóra
  • wyraźnie gładsze dłonie
  • nawilżona i rozjaśniona skóra
  • opóźnienie procesów starzenia i regeneracja skóry
  • rozgrzanie i usunięcie zmęczenia


Mamy najlepsze ceny w Świebodzinie. Sprawdź cenę wybranego zabiegu w naszym cenniku.

© Gabinet kosmetyczny "Beauty"