manicure pedicure pelęgnacja paznokci depilacja laserowa
Salon Kosmetyczny Gabinet Solarium Beauty Świebodzin zaprasza na zabiegi kosmetyczne
Gabinet "Beauty"
Kosmetyczka, Solarium
os. Żaków 57
66-200 Świebodzin
Tel. 515 704 494

Wzmocnienie paznokci żelem

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Wzmocnienie paznokci żelem

Wzmocnienie naturalnych paznokci żelem to metoda dla osób, które mają łamliwe, pękające i rozdwajające się paznokcie. Dzięki tej technice naturalne paznokcie są wzmocnione oraz mają estetyczny wygląd.
Możliwe są stylizacje jednokolorowe, typu french lub kolorowe. Do przedłużania paznokci używamy masy żelowej lub akrylo-żelowej.
Masa żelowa bardzo dobrze sprawdza się w przypadku stylizacji bardzo krótkiej i średniej. Żelowe zdobienia zachwycają przejrzystością i naturalnością.

Masa akrylo-żelowa jest bardzo wytrzymała. Najczęściej stosuje się ją do stylizacji bardzo długich paznokci, najczęściej bogato zdobionych lub u osób, u których masa żelowa się nie trzyma.

Aby wystylizowane paznokcie zachowały swój nienaganny wygląd, należy je regularnie uzupełniać. Naturalny paznokieć rosnąc, tworzy odrost w okolicy skórek. Zaburzają się wtedy prawidłowe krzywizny. Uzupełnienie stosuje się po okresie od dwóch do pięciu tygodni, w zależności od tempa wzrostu paznokci. Podczas uzupełnienia możliwa jest zmiana stylizacji z frencha na kolor permamentny i odwrotnie, czy też dodania zdobienia pod żelem wykończeniowym.

Aby utrzymać paznokcie w dobrej kondycji, należy przede wszystkim zadbać o ich zdrowie. W tym celu należy regularnie wykonywać dodatkowe zabiegi, takie jak manicure czy zabieg pafafinowy, które prowadzą m.in. do ich wzmocnienia i wzbogacenia w ważne witaminy.
Wzmocnienie paznokci żelem

Korzyści ze wzmacniania paznokci w naszym gabinecie:

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
  • bogata oferta kolorystyczna
  • szeroki wybór elementów zdobniczych
  • nietypowe wzory
  • indywidualne zdobienie
  • najwyższa jakość materiałów
  • rabaty dla stałych klientów


Mamy najlepsze ceny w Świebodzinie. Sprawdź cenę wybranego zabiegu w naszym cenniku.

© Gabinet kosmetyczny "Beauty"