manicure pedicure pelęgnacja paznokci depilacja laserowa
Salon Kosmetyczny Gabinet Solarium Beauty Świebodzin zaprasza na zabiegi kosmetyczne
Gabinet Kosmetyczny
Solarium, Collarium
os. Żaków 57
66-200 Świebodzin
Tel. 515 704 494
Solarium Collarium w Świebodzinie
Zdrowe opalanie solarium w Świebodzinie Opalanie to nie tylko brąz. Opalanie to również dobre samopoczucie, dobry humor, podnoszenie odporności naszego organizmu i szereg przemian niezbędnych do prawidłowego rozwoju, zdrowia jak i naszej egzystencji. Opalanie można w skrócie nazwać najszybszą i najprostszą drogą do hormonu szczęścia, czyli endorfiny. Jedną z zalet opalania się jest to, że pod wpływem odpowiedniej dawki promieniowania słonecznego w skórze dochodzi do zsyntetyzowania takiej ilości witaminy D3, która pokrywa dzienne zapotrzebowanie na nią praktycznie w 100%.

Promieniowanie UVB jest niezastapionym źródłem pozyskiwania witaminy D, zmniejsza ryzyko zachorowania m.in. na zapalenie wirusowe, osteoporozę, krzywicę, nadcisnienie. Twoje zdrowie i samopoczucie zależy od światła. Dzięki opalaniu w solarium, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, zapomnisz o złym nastroju, smutku oraz depresji.
Dzięki możliwości kontroli czasu opalania w solarium opalasz się rozsądnie. Pięknie opalona i zdrowa skóra to powód do dumy. Korzystanie z solarium zapewni skórze wspaniały wygląd. Używanie profesjonalnych kosmetyków do opalania w solarium gwarantuje najpiekniejszy kolor opalenizny oraz zdrową i odpowienio nawilżoną skórę.

W ostatnim czasie media, koncerny farmaceutyczne i kosmetyczne nieustannie szerzą nieprawdziwe informacje o opalaniu w solarium. Każdej wiosny i każdego lata jesteśmy zasypywani mnóstwem informacji na temat szkodliwości słońca i opalania. Za główny straszak niezmiennie służy tu rak skóry i jej starzenie się. Zazwyczaj informacje te są bardzo jednostronne, skupiają się wyłącznie na negatywnych stronach działania ultrafioletu, o pozytywnych stronach kontaktu ze słońcem wspomina się bardzo rzadko albo wcale. Medialne autorytety wykorzystując społeczną żądzę sensacji, przekazują zmanipulowane informacje, jednocześnie zapominając o prozdrowotnych i leczniczych właściwościach promieni słonecznych. Przekonując widzów o szkodliwym wpływie solarium nie uwzględnia się faktu, iż odwzorowuje ono naturalne słońce i umożliwia korzystanie z jego dobroczynnego wpływu bez względu na porę roku.

Ogromny wpływ na szerzenie takich nieprawdziwych i jednostronnych informacji mają firmy farmaceutyczne i kosmetyczne, produkujące samoopalacze i kremy z filtrami UV. Ze względu na niewielką sprzedaż w pewnym okresie tychże kosmetyków, lobby kosmetyczne rozpoczęło szeroko zakrojoną kampanię strachu przed słońcem i promieniowaniem UV.

Jednak po wielu miesiącach szerzenia nieprawdziwych informacji o opalaniu i solarium, można powiedzieć, iż nastąpił pewien przełom. Po raz pierwszy w krajowych mediach o solarium i opalaniu zaczyna się mówić rzetelnie i niezależnie - zarówno o dobrych jak i złych jego stronach.
Serwis informacyjny

Profesor Johan Moan Profesor Johan Moan, jeden z najbardziej znanych na świecie badaczy zajmujących się promieniowaniem UV i witaminą D, otrzymał w 2010 roku prestiżową nagrodę naukową Uniwersytetu w Oslo. Laureat kieruje wydziałem badań nad biofizyką i terapią fotodynamiczną w Instytucie Fizyki Uniwersytetu w Oslo.
Uznanie przyniosły mu w szczególności badania nad skutkami nasłonecznienia dla ludzkiego zdrowia. Profesor Moan jest jednym z pierwszych naukowców, którzy nie boją się publicznego stwierdzenia, że solarium może być zdrowe, pomimo że media donoszą coś zupełnie innego. Podczas zeszłorocznego kongresu fotobiologii w Niemczech, mówił otwarcie o wynikach badań, jakie prowadził w Norwegii. Tematem tych badań była szkodliwość słońca i opalania w aspekcie zwiększonego ryzyka zachorowania na najgroźniejszą chorobę skóry czyli czerniaka. Wyniki tych badań nie tylko nie potwierdziły przypuszczeń, ale wniosły coś zupełnie nowego: osoby które korzystają z kąpieli słonecznych i tym samym utrzymują stale wysoki poziom witaminy D3 zmniejszają ryzyko zachorowania na tą chorobę.

A jeśli już zachorują, to w porównaniu z osobami z niższym stężeniem (czyli z ludźmi którzy unikają słońca) mają dużo większą szanse przeżycia. Należy dodać że informacja ta bazuje na wynikach badań, a nie na rządnych sensacji doniesieniach prasowych. Źródło powyższych informacji, oraz więcej rzetelnych i obiektywnych doniesień na temat pozytywnych skutków opalania można znaleźć na stronie:

www.zdrowe-opalanie.pl

W naszym gabinecie posiadamy nowoczesne, certyfikowane łóżko do opalania Ergoline Turbo Power z klimatyzacją, oraz stosujemy tylko markowe lampy z europejskimi atestami.

Posiadamy lampy brązująco-kolagenowe, z funkcją odbudowy kolagenu w skórze, a co za tym idzie - odmładzania skóry. Obecnie stosowane przez nas nowoczesne lampy brązująco-kolagenowe mają niewiele wspólnego z dawniej stosowanymi lampami opalającymi. Stosowane przez nas nowowczesne lampy mają mocno ograniczone szkodliwe promieniowanie UV, przez co mniej szkodzą skórze niż naturalne słońce.
Solarium Beauty w Świebodzinie

W nowoczesnym solarium nie ma potrzeby stosowaia kremów z fitrami UV, jak to ma miejsce w przypadku słońca. Wysokiej klasy lampy opalają szybko, naturalnie i równomiernie, skutkiem czego wielu klientów twierdzi, że nasze solarium jest najlepsze w Świebodzinie i przyjeżdza do nas nawet z drugiego krańca miasta.

Oferujemy również tylko sprawdzone kosmetyki solaryjne najlepszych firm: Onyx, Australian Gold i Art of Sun. Ponadto mamy również najniższe ceny w Świebodzinie, karnety gratisowe oraz Pre-Paid, dzięki którym koszty opalania są jeszcze niższe - już od 0,80 zł/min!


ABC bezpiecznego opalania
Nie byłeś nigdy w Solarium? A może padłeś ofiarą salonu solaryjnego skierowanego tylko na zysk i Twoja skóra została poparzona? Może chciałbyś upewnić się, że robisz wszystko aby maksymalnie zwiększyć efekt zdrowej opalenizny? Proponujemy zapoznać się z ABC bezpiecznego opalania.


Korzyści z opalania w naszym Solarium
  • szybkie, równowmierne opalanie
  • naturalny brąz opalenizny
  • certyfikowany sprzęt, minimalizujący możliwość przebarwień i poparzeń
  • nowoczesne lampy brązująco-kolagenowe, odbudowujące kolagen i odmładzające skórę
  • fachowa, pomocna obsługa
  • przyjemny relaks przy doskonałej jakości muzyce
  • system gratisów i rabatów dla stałych klientów


Mamy najlepsze ceny w Świebodzinie. Sprawdź cenę wybranego zabiegu w naszym cenniku.

© Gabinet kosmetyczny "Beauty"