manicure pedicure pelęgnacja paznokci depilacja laserowa
Salon Kosmetyczny Gabinet Solarium Beauty Świebodzin zaprasza na zabiegi kosmetyczne
Gabinet "Beauty"
Kosmetyczka, Solarium
os. Żaków 57
66-200 Świebodzin
Tel. 515 704 494

Promocje w Gabinecie Kosmetycznym "Beauty"

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie

Karnety Rabatowe

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Każdy z klientów w przypadku korzystania z zabiegów naszego gabinetu, otrzymuje Karnet Rabatowy, uprawniający do znacznego rabatu podczas co dziesiątego zabiegu, a w przypadku korzystania z Solarium - uprawniający do darmowego, co dziesiątego opalania.
Odbywa się to w ten sposób, że po każdorazowym zabiegu lub opalaniu w solarium, obsługa gabinetu podbija kolejną pozycję na karnecie. Po uzbieraniu dziewięciu pozycji, diesiąta jest albo z rabatem - w przypadku gabinetu kosmetycznego, albo gratis - w przypadku solarium.
Wielkość rabatu lub gratisowych minut opalania zależy od średniej kwoty z poprzednich zabiegów, lub średniej ilości minut z wcześniejszych sesji opalania.
Karnety rabatowe

Karnety Pre-Paid na Solarium

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Karnety na Solarium W przypadku Solarium istnieje możliwość zakupu Karnetu Pre-Paid. Działa to na podobnej zasadzie jak w przypadku kart doładowań Pre-Paid do telefonów komórkowych. Klient z góry płaci za określony czas opalania i podczas kolejnych sesji, czas ostatniego opalania jest odejmowany od aktualnego stanu konta. Dostępne mamy karnety 60 i 120 minutowe, w cenach odpowiednio 50,00 i 100,00 zł.
Jak łatwo policzyć, koszt opalania w przypadku zakupu karnetu Pre-Paid wynosi tylko 0,80 zł za minutę.

Kupony Prezentowe na zabiegi kosmetyczne

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Kupony Prezentowe to wyjątkowy i oryginalny pomysł na obdarowanie bliskiej osoby, partnera biznesowego lub pracownika nietuzinkowym pomysłem, który będzie prezentem dla ciała i duszy. Możesz go podarować z okazji zbliżających się świąt, urodzin, imienin, rocznicy, walentynek, dnia kobiet, dnia mamy, dnia taty lub też bez okazji. Posiadamy Kupony Prezentowe na kwoty 50, 100, 150 i 200 zł. Możliwe jest też indywidualne ustalenie kwoty.

Często mamy problem, jaki prezent mamy wybrać i jego zakup sprawia nam nie lada kłopot. Bywają też niestety prezenty nietrafione. U nas to się nigdy nie wydarzy, gdyż możemy jedne zabiegi zastąpić innymi w tej samej kwocie, więc obdarowana osoba otrzyma to, czego najbardziej potrzebuje.

Karnety prezentowe
Zgodnie z życzeniem, osoba obdarowana może dopłacić kwotę wyższą niż wartość kuponu jeśli wybrane zabiegi przewyższają kwotę z kuponu. Kupony Prezentowe uwzględniają indywidualne potrzeby osoby obdarowywanej. Każdy taki prezent przyjmie z przyjemnością i będzie długo o nim pamiętać. Zamów prezent telefonicznie lub przez e-mail, a my zajmiemy się resztą.

Jeśli w ferworze dnia codziennego zapomniałeś, że właśnie dziś jest ważny dzień w życiu bliskiej Ci osoby, skorzystaj z gratisowej usługi telefonicznego powiadomienia przez nas osoby obdarowywanej o prezencie od Ciebie, czekającym na nią w naszym Gabinecie. Jest to wygodna, bo bez wychodzenia z domu i jednocześnie bardzo miła forma pokazania osobie bliskiej, że jest dla Ciebie ważna.

Sprzedaż Kuponów Prezentowych prowadzona jest bezpośrednio w naszym Gabinecie, bądź też telefonicznie lub poprzez e-mail, a płatność może być realizowana również przelewem.
Obdarowujący otrzymuje Kupon Prezentowy w kopercie i wręcza go osobiście, lub też Kupon może oczekiwać w naszym Gabinecie na osobę obdarowaną. Możliwa jest również wysyłka kuponu pocztą na wskazany adres. Obdarowana osoba może zadzwonić do Salonu i ustalić dogodny dla siebie termin skorzystania z Kuponu.

Oferta dla firm

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
W naszym gabinecie mogą Państwo w formie nagród lub prezentów dla pracowników zakupić atrakcyjne Kupony Prezentowe o ustalonych wartościach od 50,00 do 500,00 zł. Taki kupon zawsze będzie prezentem udanym, gdyż możemy dyskretnie jeden zabieg zastąpić drugim w tej samej cenie tak, że obdarowana osoba otrzyma to, czego najbardziej potrzebuje.
Zapraszamy firmy ze Świebodzina i okolic do wykupienia Kuponów Prezentowych dla pracowników z okazji dnia kobiet, dnia nauczyciela lub w formie premii za sukcesy w pracy. Zapewniamy wysoką jakość usług i miłą atmosferę. W przypadku zakupów większej ilości karnetów proponujemy zniżki lub dodatkowe, gratisowe zabiegi.


© Gabinet kosmetyczny "Beauty"