manicure pedicure pelęgnacja paznokci depilacja laserowa
Salon Kosmetyczny Gabinet Solarium Beauty Świebodzin zaprasza na zabiegi kosmetyczne
Gabinet "Beauty"
Kosmetyczka, Solarium
os. Żaków 57
66-200 Świebodzin
Tel. 515 704 494

Bezbolesne przekłuwanie uszu, nosa dzieci i dorosłych

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Piercing, przekłuwanie uszu, nosa Oferujemy Państwu nowoczesny system przekłuwania uszu i nosa, zgodny z wymaganiami Unijnymi. Zabieg wykonujemy pistoletem Studex Plus i jednorazowymi kolczykami z certyfikatem sterylizacji. Jest to gwarancją dla naszych klientów, że zabieg zostanie przeprowadzony sterylnie, bez jakichkolwiek powikłań i komplikacji. Do wyboru jest kilkanaście wzorów kolczyków o różnych kształtach, z cyrkonią lub bez, w złotych bądź srebrnych oprawach.
Precyzyjne, błyskawiczne wkłucie w wyznaczonym punkcie. Jeden strzał, i ucho jest przekłute, kolczyk założony, zapinka kolczyka zapięta! Zaletą jest zminimalizowanie bólu, brak krwawienia i szybkie gojenie się, bez ropienia. Tę metodę można stosować u dorosłych, jak również u małych dzieci.

Kolczyki wykonane są ze stali chirurgicznej, specjalnego nie alergizującego metalu. Jest to szczególnie istotne u osób uczulonych na nikiel. Każda para kolczyków zapakowana jest w sterylny jednorazowy wkład.
Pistolet automatycznie zamyka kolczyk z odpowiednimi odstępami od ucha, aby ułatwić prawidłowy proces gojenia. Tak sterylne warunki przekłucia gwarantują klientowi pełne bezpieczeństwo. Równie istotna jest pielęgnacja po zabiegu. Przez sześć tygodni kolczyki nie powinny być wyjmowane. Codziennie należy zdezynfekować płatek ucha i poruszyć kolczyk.
Piercing, przekłuwanie uszu, nosa

Korzyści z przekłuwania w naszym gabinecie:

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
  • błyskawiczne, bezbolesne przekłucie
  • sterylne, antyalergiczne materiały najwyższej jakości
  • bogata oferta wyboru kolczyków
  • rabaty dla stałych klientów


Mamy najlepsze ceny w Świebodzinie. Sprawdź cenę wybranego zabiegu w naszym cenniku.

© Gabinet kosmetyczny "Beauty"