manicure pedicure pelęgnacja paznokci depilacja laserowa
Salon Kosmetyczny Gabinet Solarium Beauty Świebodzin zaprasza na zabiegi kosmetyczne
Gabinet "Beauty"
Kosmetyczka, Solarium
os. Żaków 57
66-200 Świebodzin
Tel. 515 704 494

Zabieg parafinowy stóp

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Zabieg parafinowy stóp jest zabiegiem odżywczym, który ma za zadanie przywrócić naszym stopom zdrowy wygląd. Odprężający, ciepły, intensywnie nawilżający zabieg szczególnie przydatny zimą.
Parafina pozwala pozbyć się suchej, spierzchniętej
skóry i działa terapeutycznie na bolące stawy.

Zabieg rozpoczyna się od peelingu, następnie wmasowywane są regenerujące preparaty bogate w substancje aktywne i stopy pokrywane są warstwami ciepłej, odpowiednio spreparowanej parafiny.
Tak przygotowane stopy, otulone w ocieplającą otulinę, regenerują się i wzmacniają w ciągu 20..30 minut.
Zabieg parafinowy stóp
Zabieg parafinowy stóp Rozgrzana, płynna parafina wygładza i pojędrnia skórę, sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed zabiegiem działają skuteczniej. Nasze stopy będą zadbane i odżywione. Wskazaniem do zabiegu parafinowego jest szorstka, przesuszona skóra, utrata elastyczności, stopy po odmrożeniach, podrażnienia i zmęczenie spowodowane uciskiem butów.

Parafina wykazuje tendencję do tworzenia trwałych warstw okluzyjnych na powierzchni skóry, dzięki temu doskonale nadaje się do pielęgnacji stóp.

Parafina długo utrzymuje ciepło i powoli przekazuje je ciału. Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, a w efekcie poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych. Po zabiegu parafinowym skóra staje się miękka i elastyczna.
Stan taki utrzymuje się przynajmniej przez kilka dni. Parafina pomaga również na szorstką skórę na łokciach i kolanach. Dodatkowo ciepła parafinowa kąpiel rozgrzewa dłonie i stopy. Ciepło poprawia krążenie, ogrzewa i rozluźnia mięśnie oraz koi bolące stawy.

Efekty zabiegu:

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
  • sprężysta i miękka skóra
  • wyraźnie gładsze stopy
  • nawilżona i rozjaśniona skóra
  • opóźnienie procesów starzenia i regeneracja skóry
  • rozgrzanie i usunięcie zmęczenia


Mamy najlepsze ceny w Świebodzinie. Sprawdź cenę wybranego zabiegu w naszym cenniku.

© Gabinet kosmetyczny "Beauty"