manicure pedicure pelęgnacja paznokci depilacja laserowa
Salon Kosmetyczny Gabinet Solarium Beauty Świebodzin zaprasza na zabiegi kosmetyczne
Gabinet Kosmetyczny
Solarium, Collarium
os. Żaków 57
66-200 Świebodzin
Tel. 515 704 494

Makijaż

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Makijaż wieczorowy Profesjonalnie wykonany makijaż dodaje pewności siebie i pomaga wyglądac pięknie w każdej sytuacji.
Makijaż ma za zadanie podkreślać to co w nas najpiękniejsze, a ukryć to czego pokazać nie chcemy. Powinien być dopasowany do wieku, typu twarzy, pory dnia oraz okoliczności. Makijaż jest sztuką, która nie tylko podkreśla i upiększa, ale także koryguje niedoskonałości urody. Proponujemy Państwu makijaż na każdą okazję, zgodnie z typem urody oraz według indywidualnych życzeń.

Zadaniem wizażystki jest odnalezienie indywidalnych cech klientki,
aby podkreślić jej niepowtarzalność i naturalne piękno. Podczas pracy kierujemy się życzeniami klientów oraz aktualnie panującymi trendami. Gwarantem trwałości i jakości makijażu są najwyższej jakości kosmetyki. Róznorodność produktów, na których pracujemy, pozwala na dopasowanie makijażu do indywidualnych potrzeb i spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań.
Bogata oferta baz, korektorów, podkladów i cieni, pozwala nam wyczarować najpiękniejsze makijaże.

Makijaż dzienny

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Makijaż dzienny powinien być prawie niewidoczny. Ma subtelnie podkreślić urodę, sprawiać wrażenie jakby go wogóle nie było. Należy szczególnie zadbać o naturalny, zdrowy wygląd cery. Dlatego najważniejszy kosmetyk, to nawilżający i rozświetlający podkład. Powinien dokładnie stapiać się ze skórą.
Oczy podkreślamy tuszem do rzęs, a usta błyszczykiem. Używamy także cieni, ale zdecydowanie w kolorach stonowanych, zbliżonych do naturalnych jak beże, szarości, pastelowe róże. Aby ożywić lekko twarz potrzebny jest róż. Nakładamy go jednak oszczędnie, aby nie był zbyt zauważalny.
Tak wykonany makijaż wygląda elegancko i świeżo.
Makijaż dzienny

Makijaż wieczorowy

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Makijaż wieczorowy Makijaż wieczorowy różni się od dziennego kolorami, ponieważ przytłumione światło świec, czy światło elektryczne pochłaniają kolory. Aby wyostrzyć kontury, co wygląda korzystniej przy sztucznym oświetleniu, wybieramy ciemniejszy podkład oraz kontrastowe cienie do powiek. Makijaż wieczorowy powinien być wyrazisty. Przede wszystkim należy podkreślić usta i zaznaczyć oczy. Dlatego nadają się do tego ostre i zdecydowane kolory cieni. Na powiekach dobrze wygląda fiolet, brązy, grafit. Młodsze osoby mogą pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji i zaszaleć z zielonym czy niebieskim. Usta czerwone, w zależności od karnacji, w ciepłej bądź chłodnej tonacji.
Obecnie obowiązują dwa typy makijażu. Pierwszy nawiązuje do lat 60-tych, jest elegancki, oczom nadaje koci wygląd, a usta podkreśla czerwienią. Używamy do niego cieni niebieskich, różne odcienie fioletu, granatu i grafitu. Zasadniczą ich cechą jest to, że są przydymione. W stonowanej wersji można go stosowac na dzień.
Drugim trendem jest makijaż clubbingowy. Ma wyrażać radość, młodość, zabawę. Tutaj panuje ogromna dowolność i fantazja. Przede wszystkim stosuje się kontrasty.

Makijaż ślubny

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Dzień ślubu to wyjątkowy moment dla każdej panny młodej. Dlatego też, każda chciałaby wyglądać wyjątkowo. Suknia, fryzura, makijaż i dodatki to zasadnicze elementy, które powinny ze sobą współgrać. Nie zapominajmy jednak, że najważniejsza jest dobra zabawa. Dlatego aby czuć się pewnie przyszła panna młoda powinna skorzystać z usług wizażystki. Makijaż ma za zadanie podkreślić rysy, zatuszować ewentualne przebarwienia czy sińce pod oczami i co najważniejsze przetrwać całą noc, a więc powinien być wodoodporny, trwały, wykonany dobrymi kosmetykami. Zalecane jest wykonanie przynajmniej jednego makijażu próbnego, aby dobrać kolory do budowy oka, kształtu twarzy i typu urody, przetestować kosmetyki (czy powodują uczulenia), a przede wszystkim uzgodnić z panną młodą czy czuje się w takiej wersji dobrze. Wszystko musi być zaplanowane i ustalone wcześniej. Pamiętajmy, ze ślub ma być niezapomnianym dniem, zwykle uwiecznionym na zdjęciach i filmach. Obecnie szczególnie modne są kolory pastelowe, odcienie różu, beżu, kości słoniowej, lawendy z domieszkami szarości, złocistości, czekolady. Jednak przy wyborze cieni należy pamiętać o kolorystyce dodatków. Makijaż ślubny

Makijaż próbny - daje możliwość ewentualnych poprawek przed waściwym makijażem ślubnym, tak abyś w dniu ślubu wyglądała idealnie.

Nie zapominajmy o panu młodym. Dyskretne przypudrowanie twarzy nie będzie widoczne, a doda przyszłemu mężowi pewności siebie. Będzie wówczas równie elegancki jak dama u jego boku.

Makijaż nastolatki

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Makijaż nastolatki Makijaż nastolatki powinien być prawie niezauważalny, ponieważ zadaniem jego jest ukrycie mankamentów urody, takich jak: zaczerwienienia, przebarwienia bądź drobne blizny. Makijaż powinien być dobrze dobrany kolorystycznie do odcienia skóry. Niedopuszczalne jest aby odcinał się kolorystycznie na żuchwie. Musi mieć właściwą konsystencję i nie może go być za dużo, aby twarz nie wyglądała jak maska.

Korzyści z wykonania makijażu w naszym gabinecie:

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
  • bogata oferta kolorystyczna
  • szeroki wybór kolorowych kosmetyków
  • wykonywanie makijaży na każdą okazję, zgodnie z typem urody
  • indywidualne zdobienie według indywidualnych życzeń
  • najwyższa jakość materiałów
  • rabaty dla stałych klientów


Mamy najlepsze ceny w Świebodzinie. Sprawdź cenę wybranego zabiegu w naszym cenniku.

© Gabinet kosmetyczny "Beauty"