manicure pedicure pelęgnacja paznokci depilacja laserowa
Salon Kosmetyczny Gabinet Solarium Beauty Świebodzin zaprasza na zabiegi kosmetyczne
Gabinet "Beauty"
Kosmetyczka, Solarium
os. Żaków 57
66-200 Świebodzin
Tel. 515 704 494

Henna i regulacja brwi

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Henna i regulacja brwi

Henna to zabieg polegający na farbowaniu brwi i rzęs wyciągiem ziołowym o różnym zabarwieniu. Stosowana nie tylko w celach estetycznych, ale również zapewnia włosom ochronę i połysk.

Henna zalecana jest dla pań o jasnej oprawie oczu. Ciemne rzęsy i czytelne, wyregulowane brwi oraz ciemne, długie rzęsy sprawiają, że twarz jest bardziej wyrazista, a spojrzenie magnetyzujące. Twarz robi wrażenie zadbanej.

Śmiało można powiedzieć, że regulacja i henna brwi to te z zabiegów, który dla własnego bezpieczeństwa lepiej oddać w ręce doświadczonej kosmetyczki. Gdy nadamy brwiom brzydki kształt, nasza twarz może się zmienić na niekorzyść. Jeżeli brwi zostaną zbyt mocno przyczernione, wyda się ponura, a oczy mniejsze. Z kolei zbyt jasne, o rozmytym konturze odbierają jej wyrazistość. Dlatego też odpowiednio dobieramy kolor henny, w zależnosci od karnacji i koloru włosów.

W celu odpowiedniej regulacji łuku brwiowego stosujemy zarówno metodę depilacji profesjonalną pęsętą jak i depilację woskiem. Depilacja brwi woskiem pozwala na precyzyjne nadanie kształtu brwiom, zwłaszcza tym, które jeszcze nigdy nie były poddane regulacji.

Efekty zabiegu:

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
  • klasyczna metoda korygowania kształtu łuku brwi
  • pogłębienie koloru brwi i rzęs
  • bardziej wyrazista twarz
  • efekt do kilku tygodni
  • minimalne skutki uczuleniowe


Mamy najlepsze ceny w Świebodzinie. Sprawdź cenę wybranego zabiegu w naszym cenniku.

© Gabinet kosmetyczny "Beauty"