manicure pedicure pelęgnacja paznokci depilacja laserowa
Salon Kosmetyczny Gabinet Solarium Beauty Świebodzin zaprasza na zabiegi kosmetyczne
Gabinet "Beauty"
Kosmetyczka, Solarium
os. Żaków 57
66-200 Świebodzin
Tel. 515 704 494

ABC bezpiecznego opalania

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
Nie byłeś nigdy w Solarium? A może padłeś ofiarą salonu solaryjnego skierowanego tylko na zysk i Twoja skóra została poparzona? Może chciałbyś upewnić się, że robisz wszystko, aby maksymalnie zwiększyć efekt zdrowej opalenizny? W takim wypadku konieczna jest garść informacji niezbędnych do prawidłowego korzystania z Solarium. W naszym salonie wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane. Mamy nadzieję, że również przestarzały stereotyp o tym że Solarium jest szkodliwe.

Zaczynamy od określenia fototypu skóry. Dzięki temu każde opalanie będzie w 100% efektywne i zarazem bezpieczne. Nie jest to łatwa sprawa i ocena niedoświadczonej osoby może być błędna.
Każdy z nas jest inny i to samo tyczy się skóry.
Pamiętajmy, że skórę powinniśmy chronić i dbać o nią.
Solarium w Świebodzinie

Przeszliśmy odpowiednie, certyfikowane szkolenia i w naszym gabinecie potrafimy ustalić dla Państwa odpowiedni program opalania. Efekt pięknej, trwałej i brązowej opalenizy uzyskuje się po kilku wizytach. Przed i po każdym opalaniu zalecane jest picie wody. W naszym gabinecie jest ona gratis dla naszych klientów. Woda jest niezbędna do uzyskania efektów pięknej oplalenizny.
Kolejnym ważnym aspektem opalania w solarium są kosmetyki solaryjne. Pamiętajmy, że nie wolno używać kosmetyków do opalania na słońcu - z filtrami UV. Po pierwsze, przez zastosowane filtry osiągniemy dużo mniejszy efekt opalenizny, a po drugie możemy podrażnić swoją skórę.
W ofercie naszego gabinetu jest cała gama różnych kosmetyków. Począwszy od intesyfikatorów dla początkujących, kończąc na poczwórnych brązerach służacyh do przełamywania bariery brązu.
Nasi klienci nie muszą sobie zaprzątać głowy tym, jaki kosmetyk wybrać. Pomożemy dobrać Państwu odpowiedni kosmetyk.

Zasady zdrowego i bezpiecznego opalania

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
 • Korzystaj z solarium nie częściej niż raz dziennie i nie częściej niż 3 razy w tygodniu. Między seansami rób przerwy - dla skóry normalnej jednodniowe, dla skóry wrażliwej minimum dwudniowe. Twoja skóra musi wypocząć i zregenerować się. Biologiczny proces uzyskania pełnej opalenizny trwa około 48 godzin. Utrwalanie opalenizny gwarantują 1..2 wizyty w tygodniu, w zależności od rodzaju skóry.
 • Dostosuj czas i częstotliwość opalania do twojego fototypu skóry oraz stopnia zaawansowania opalenizny. Zacznij od krótkich seansów - skóra powinna się oswoić z promieniami UV.
  Stwórz swój indywidualny program opalania, a w razie problemów poproś o pomoc obsługę solarium.
 • Przed opalaniem w solarium usuń makijaż, oczyść dokładnie skórę twarzy i dekoltu za pomocą mleczka do demakijażu. Nie używaj perfum ani dezodorantów, zdejmij zegarek i biżuterię.
 • Całkowicie się rozbierz. Bielizna nie jest wskazana. Opalanie w solarium powoduje chwilowe, intensywne pocenie, które gdy jest przykrytre bielizną nie jest zdrowe dla skóry. Ponadto jak wiadomo, blade, nieopalone placki na piersiach czy w okolicach bikini nie wyglądają estetycznie.
 • Podczas opalania w solarium włóż specjalne okulary ochronne i miej oczy zamknięte.
  Długotrwałe promieniowanie UV jest szkodliwe dla wzroku.
 • Jeżeli posiadasz na skórze znamiona barwnikowe, zabezpiecz je przed opalaniem kawałkiem chusteczki lub wacika.
 • W przypadku gdy były wykonywane jakieś zabiegi kosmetyczne, przed opalaniem w solarium skonsultuj się ze swoją kosmetyczką.
 • Do opalania w solarium używaj specjalnych kosmetyków solaryjnych. Zapewniają one ochronę i pielęgnację opalonej skóry oraz zwiększają szybkość, intensywność i skuteczność opalania.
 • Kosmetyki stosuj bezpośrednio przed opalaniem w solarium. Rozprowadzaj je równomiernie i dokładnie na skórze, zwracając uwagę na najbardziej delikatne i trudne do opalenia miejsca
  (twarz, dekolt, piersi, kolana, łokcie, wewnętrzne powierzchnie ramion i nóg).
 • Do pielęgnacji opalonej skóry, używaj kosmetyków specjalnie do tego przeznaczonych.
  Skóra po opalaniu wymaga szczególnej uwagi i troski. Stosuj kosmetyki regenerujące, nawilżające i przedłużające opaleniznę. Kosmetyki pielęgnujące po opalaniu stosuj najlepiej po kąpieli.
 • Nie używaj w solarium kosmetyków z filtrami UV do opalania na słońcu. Również do opalania na słońcu nie używaj kosmetyków przeznaczonych do opalania w solarium.
 • Na czas opalania połóż się, odpręż i zrelaksuj. Dobra muzyka uprzyjemni Ci czas spędzony w naszym solarium. Życzymy miłego opalania.

Korzyści z opalania w naszym Solarium:

kosmetyczka zabiegi kosmetyczne w Świebodzinie
 • szybkie, równowmierne opalanie
 • naturalny brąz opalenizny
 • certyfikowany sprzęt, minimalizujący możliwość przebarwień i poparzeń
 • fachowa, pomocna obsługa
 • przyjemny relaks przy doskonałej jakości muzyce
 • system gratisów i rabatów dla stałych klientów


Mamy najlepsze ceny w Świebodzinie. Sprawdź cenę wybranego zabiegu w naszym cenniku.

© Gabinet kosmetyczny "Beauty"